Temat
:
Pomoc dla mojej córki Oli
Wyświetl pojedynczy post
bori79
Member
Od: 01.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
12
16.03.2015, 20:39
Przypominam że jak kto nie ma komu przekazać 1% z podatku, to bardzo on się przyda mojej córce.
Wypełniając PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI
bori79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bori79
Znajdź inne posty napisane przez bori79