Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 16.03.2015, 18:19
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
I to własnie był jeden z błedów (pomijac Stepńskiego i Buchalika)
Burliga to dobry zawodnik,ale ewidentnie lewa strona mu nie pasowała.Ustawiał sie z a bardzo do srodka,za daleko od Żyry,piłka go często go przechodziła,miedzy inymii dlatego padła pierwsza bramka dla Legii(pomijając rękę).
Skoro to był błąd, to kto powinien zagrać na ten pozycji?

Jasne, mógł tam wystawić Dudkę, który jak stoi z mobilnością wie każdy i skoro Żyro odchodził szybkiemu Buremu, to co by zrobił z Darkiem Dudką? Nie wspominając o braku zacięcia ofensywnego Dudki, co by oznaczało zdecydowanie mniejszą siłę ognia. Warto też przypomnieć, że pod koniec meczu Bury prawie dobiegł do piłki od Brożka i mógł strzelić na 3-2 - był aktywny w ofensywie.

Gdyby nie 2 udane wyjścia Buchalika, to też byśmy mieli ciepło. Michał Miśkiewicz raczej z linii się nie rusza, nie mówiąc już o jego grze nogami, więc kto wie, co by było gdyby to on był w miejscu Buchalika.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 16.03.2015 o godz. 18:29.