Griszka30KR napisał(a):

I to własnie był jeden z błedów (pomijac Stepńskiego i Buchalika)
Burliga to dobry zawodnik,ale ewidentnie lewa strona mu nie pasowała.Ustawiał sie z a bardzo do srodka,za daleko od Żyry,piłka go często go przechodziła,miedzy inymii dlatego padła pierwsza bramka dla Legii(pomijając rękę).
|
Skoro to był błąd, to kto powinien zagrać na ten pozycji?
Jasne, mógł tam wystawić Dudkę, który jak stoi z mobilnością wie każdy i skoro Żyro odchodził szybkiemu Buremu, to co by zrobił z Darkiem Dudką? Nie wspominając o braku zacięcia ofensywnego Dudki, co by oznaczało zdecydowanie mniejszą siłę ognia. Warto też przypomnieć, że pod koniec meczu Bury prawie dobiegł do piłki od Brożka i mógł strzelić na 3-2 - był aktywny w ofensywie.
Gdyby nie 2 udane wyjścia Buchalika, to też byśmy mieli ciepło. Michał Miśkiewicz raczej z linii się nie rusza, nie mówiąc już o jego grze nogami, więc kto wie, co by było gdyby to on był w miejscu Buchalika.