Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
Od: 10.2014
Offline
#
11409
16.03.2015, 18:18
Ja też nie miałem nigdy problemu, ale zawsze lepiej wziąć, tym bardziej jak w Moim przypadku gdzie dojeżdżam na mecze 30 KM
dmc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dmc
Znajdź inne posty napisane przez dmc