Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 16.03.2015, 12:06
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
mam podobne odczucia , palant o "podejrzanej orientacji" jak piszesz ze związanym szaliczkiem pod szyją prawi że nie widział powtórki , a w czasie meczu p..i jak to bodajże Stepiński zmienia buty, obowiązkiem gogusia jest przejrzenie obrazu klatka po klatce i rzetelne stwierdzenie , tak drewnożyrski zagrał piłkę reką , bramka nieprawidłowa , kartka dla drewniaka , ale lepiej ściemniać bo nie wiadomo jaka będzie linia legii + extra, czy ktoś ma screena do bramki na 2:2 ? mam wątpliwości co do spalonego ?

kreseq już ci pisałem , twój kpiarski styl się wyczerpał, zmień płytę bo się ośmieszasz
Co do bramki na 2:2 to chyba spalonego nie było. A co do tego dziennikarza, to byłem w szoku jak można zadawać tak tendencyjne pytania. Już nie pamiętam komu, chyba Broziowi w przerwie: "Czy plan był taki, żeby dać się wyszumić Wiśle w pierwszej połowie". No jebnięty.
Odpowiedz cytując