kerim1906 napisał(a):

mam podobne odczucia , palant o "podejrzanej orientacji" jak piszesz ze związanym szaliczkiem pod szyją prawi że nie widział powtórki , a w czasie meczu p..i jak to bodajże Stepiński zmienia buty, obowiązkiem gogusia jest przejrzenie obrazu klatka po klatce i rzetelne stwierdzenie , tak drewnożyrski zagrał piłkę reką , bramka nieprawidłowa , kartka dla drewniaka , ale lepiej ściemniać bo nie wiadomo jaka będzie linia legii + extra, czy ktoś ma screena do bramki na 2:2 ? mam wątpliwości co do spalonego ?
kreseq już ci pisałem , twój kpiarski styl się wyczerpał, zmień płytę bo się ośmieszasz
|
Co do bramki na 2:2 to chyba spalonego nie było. A co do tego dziennikarza, to byłem w szoku jak można zadawać tak tendencyjne pytania. Już nie pamiętam komu, chyba Broziowi w przerwie: "Czy plan był taki, żeby dać się wyszumić Wiśle w pierwszej połowie". No jebnięty.