|
po co zestawiać coś czego nie ma i walić przy tym konia? Maść na ból dupy wystarczy.
To Legia miał Nas pojechać. To Legia miała nas gwałcić i rabować biorąc pod uwagę Naszą kadrę.
Teraz jest po 90 minutach, po ostatnim gwizdku i to Legia się cieszy ze ugrała remis z beznadziejną Wisła, i to Legia była w tym meczu piłkarsko słabsza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|