Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 16.03.2015, 11:32
po co zestawiać coś czego nie ma i walić przy tym konia? Maść na ból dupy wystarczy.

To Legia miał Nas pojechać. To Legia miała nas gwałcić i rabować biorąc pod uwagę Naszą kadrę.
Teraz jest po 90 minutach, po ostatnim gwizdku i to Legia się cieszy ze ugrała remis z beznadziejną Wisła, i to Legia była w tym meczu piłkarsko słabsza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując