Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 16.03.2015, 10:53
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz nie jest dowodem na nic. Rok temu osiągnęliśmy w rundzie zasadniczej to samo w 10. Legia nie różni się niczym od innych rodzimych drużyn. To minimaliści, którzy najchętniej wygrywaliby wszystko na leżąco.

Prawdziwa weryfikacja przyjdzie po meczach z drużynami, które zagrają z determinacją w obronie i będą myślały głównie o przeszkadzaniu. To one powodują zwykle spadek nastrojów na forum, a nie Lech czy Legia.
OK, ale nie zauważyłeś że jakoś tak naszym zawodnikom się "bardziej chciało"?

Odpowiedz cytując