Kurz napisał(a):

Ten mecz nie jest dowodem na nic. Rok temu osiągnęliśmy w rundzie zasadniczej to samo w 10. Legia nie różni się niczym od innych rodzimych drużyn. To minimaliści, którzy najchętniej wygrywaliby wszystko na leżąco.
Prawdziwa weryfikacja przyjdzie po meczach z drużynami, które zagrają z determinacją w obronie i będą myślały głównie o przeszkadzaniu. To one powodują zwykle spadek nastrojów na forum, a nie Lech czy Legia.
|
OK, ale nie zauważyłeś że jakoś tak naszym zawodnikom się "bardziej chciało"?