Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31503
Stary 16.03.2015, 09:29
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Zaraz zaczną media pluć na prawo i lewo żeby uwagę odwrócić na co innego.

Warunkiem koniecznym jest 2 tura, głosowanie na 5 różnych kandydatów to jawne proszenie się o bul głowy w pierwszej turze.
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale dla faktu czy będzie druga tura czy nie, nie ma znaczenia, czy zagłosuję na Dudę, Korwina czy Grodzką.

Komorowski - 45%, Duda - 35%, Korwin - 2% == Komorowski - 45%, Duda - 30%, Korwin - 7%. Jedyną różnicą są kwestie propagandowe i samopoczucie kandydatów oraz wyborców.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 16.03.2015 o godz. 09:31.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!