Kocur napisał(a):

Zaraz zaczną media pluć na prawo i lewo żeby uwagę odwrócić na co innego.
Warunkiem koniecznym jest 2 tura, głosowanie na 5 różnych kandydatów to jawne proszenie się o bul głowy w pierwszej turze.
|
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale dla faktu czy będzie druga tura czy nie, nie ma znaczenia, czy zagłosuję na Dudę, Korwina czy Grodzką.
Komorowski - 45%, Duda - 35%, Korwin - 2% == Komorowski - 45%, Duda - 30%, Korwin - 7%. Jedyną różnicą są kwestie propagandowe i samopoczucie kandydatów oraz wyborców.