iiYama napisał(a):

|
Nie macie wrażenia, że Semir kilka razy dziś faulował, np. przy wyprowadzaniu piłki przez Vdroljaka, mocno prowokując sędziego do wyciagnięcia żółtka?
|
Stilić faulował, w szczególności Vrdoljaka, żeby Legia nie wyszła z groźną kontrą. Przez to przede wszystkim widać było jego zaangażowanie, którego nie wiem czemu trudno było szukać w paru ostatnich meczach. Nie doszukujmy się jakichś sensacji. No chyba, że chciał się wykartkować przed Jagiellonią zakładając, że Żydki są tacy słabi, że go Wisła nie potrzebuje w tym meczu xD