Temat
:
[24 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 15 marca, niedziela godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
170
16.03.2015, 01:15
Powiem Wam ze zaimponował mi Guzmics- koleś ma papiery na czołowego stopera ligi, twardziel, jak trzeba po pociągnie akcje do przodu, bez głupich strat. Co najlepsze wyciągnięty za darmo.
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227