Paradoksalnie zagraliśmy lepiej niż wielu oczekiwało. Na pewno byliśmy dziś lepsi, więcej szczęścia i mniej błędów sędziowskich a wracali byś my z trzema punktami. Powiało optymizmem, więc za tydzień pierwsza wygrana tej wiosny
Żyro na temat ręki... "To są takie boiskowe sytuacje"