Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 16.03.2015, 00:10
Paradoksalnie zagraliśmy lepiej niż wielu oczekiwało. Na pewno byliśmy dziś lepsi, więcej szczęścia i mniej błędów sędziowskich a wracali byś my z trzema punktami. Powiało optymizmem, więc za tydzień pierwsza wygrana tej wiosny

Żyro na temat ręki... "To są takie boiskowe sytuacje"
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując