Chciałbym powiedzieć coś co miejmy nadzieję bedzie miało miejsce:
Od meczu z Legią na jesień wszytsko zaczęło się pierydolić.
Mam nadzieję, że od meczu z Legią dzisiaj, zacznie się przełamanie i seria zwycięstw która zbliży nas jeszcze do czołówki, bo jak sami widzimy ona jest słaba a nasza kadra zimą się wzmocniła!
I ten Sarki <3 Dzisiaj kozak
