Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 15.03.2015, 23:33
Chciałbym powiedzieć coś co miejmy nadzieję bedzie miało miejsce:
Od meczu z Legią na jesień wszytsko zaczęło się pierydolić.
Mam nadzieję, że od meczu z Legią dzisiaj, zacznie się przełamanie i seria zwycięstw która zbliży nas jeszcze do czołówki, bo jak sami widzimy ona jest słaba a nasza kadra zimą się wzmocniła!

I ten Sarki <3 Dzisiaj kozak
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując