Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22182
Stary 15.03.2015, 23:14
Ja odniosłem inne wrażenie. Wiadomo na pewno że kierunek chińsko, emiracki odpada. Jeśli chodzi o Legię to gdyby nawet klub tak nisko upadł i chciał piłkarza który śpiewał takie piękne piosenki o L to chyba kibice nie pozwolą.

Dla mnie komunikat brzmi chciałby zagrać w jakimś porządnym europejskim klubie. Dzięki Wiśle dostałem powołanie do repy, jeśli będą jakie takie pieniądze i puchary to mogę zostać na rok by się wypromować
Odpowiedz cytując