KOMINEK napisał(a):

Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:0 (2:0)
SKŁAD: Buchalik - Burliga, Guzmics, Żemło, Dudka - Jović, Stilič, Uryga, Boguski, Barrientos - Brożek Paweł
Zmiany: Guerrier, Garugła, Jankowski
Strzelcy:
|







: rotfl:



i jeszcze jedno. Widziałem Berg to .................................. ale że aż taki
Jego zdaniem Wisła przy Łazienkowskiej zagrała bardzo defensywnie i oba gole strzeliła w przypadkowych okolicznościach.
- Wisła broniła się głęboko i ciężko było nam narzucić swoje tempo, dlatego ciężkie było nam stworzyć takie okazje jak przy pierwszym golu, kiedy Marek Saganowski świetnie zagrał do Żyry. Co do goli, to nie tracimy na co dzień takich bramek. Goście tak naprawdę przez cały mecz wypracowali tylko jedną znakomitą szansę, kiedy Bartosz Bereszyński w niesamowity sposób wybił piłkę z bramki - zakończył Berg.