Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 15.03.2015, 22:29
palikot napisał(a):Wyświetl post
Szacunek. Ja nie wyobrażam sobie bym mógł siedzieć między nimi. Trzeba mieć sporo nerwów na wodzy
Ja zawsze mówię, że u nas jest najlepszy doping w Polsce i ilość ludzi którzy się w niego angażują a wy często się jaracie jakąś bandą martetingowców forumowych z Warszawy czy z Poznania
Gorzej, że musiałem przejechać z pół miasta razem z nimi autobusem i powiem Wam, że mi zaimponowali
Jechali po Wiśle, Craxie, gumiorach (!!), Jadze, Śląsku, Widzewie (szczególnie), Lechu (również więcej obelg niż Wisła), Lechii i żabolach.
Na jedno cwks 5 anty. Patola.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując