Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9174
Stary 15.03.2015, 22:29
Masz rację, ale w sumie to zdawało mi się olać mecz Ligi Mistrzów, czy mundialowy, mimo że był całkiem niezły. A jednak nie byłbym w stanie wyjść po 70 minutach z meczu Wisły.

Jak dla mnie emocje sa nieporównywalne nawet z finałem LM. Kwestia utożsamienia się z klubem/reprezentacją.
Odpowiedz cytując