Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 15.03.2015, 22:15
K**** Warszawska ma tak monotonny doping,że zasnąć można. Jedyne co na plus u nich to oprawy..w ogóle,żeby hymn śpiewać jak piłkarze w tunelu?...
Co do strony sportowej: Legia zagrała padakę, nasi to prawie wykorzystali. Nie ma co się podniecać. Lepiej grali w z gieksą. Wcześniej brakło skuteczności.
Ostatnio edytowane przez Babba : 15.03.2015 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując