Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 15.03.2015, 21:12
Nie zastanawia was mimo wsyztsko ze ci sami ludzie kopią sie po czołach z Zawiszą a CI sami ludzie sa Lepsi od Legii na jej boisku?I gdzie to Wisla powinna mecz wygrac.
...

Bo ja juz sam niewiiemo co tu chodzi,moze poprostu mieli juz dosc Smudy i tyle.A Sarki juz napewno .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując