|
Nie zastanawia was mimo wsyztsko ze ci sami ludzie kopią sie po czołach z Zawiszą a CI sami ludzie sa Lepsi od Legii na jej boisku?I gdzie to Wisla powinna mecz wygrac.
...
Bo ja juz sam niewiiemo co tu chodzi,moze poprostu mieli juz dosc Smudy i tyle.A Sarki juz napewno .
|