Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 15.03.2015, 20:27
Myslalem ze mnie pojebie (niestety tym razem) przed TV, naprawdę w końcu zagrali na naprawde dobrym poziomie, łącznie z moim 'ulubionym' Urygą. Szkoda sytuacji Stilicia i trochę jednak Buchalik sie nie popisal przy bramce.

Tym niemniej jednak, bardzo bardzo dobry mecz. W koncu widać, że mamy trenera, który poświęca czas na przygotowanie druzyny pod kolejnego przeciwnika, a nie "mamy doświadczonych zawodników i oni wiedzą jak grać". Taki Sarki (nie nie jestem jego fanem i ogolnie najlepiej zeby odszedl) gra inaczej gdy nie ma nad sobą człowieka, który drze japę przy każdym dotknięciu piłi. Kazkowi trzeba dać czas, pozwolić mu pracować i będzie dobrze.

WSZYSCY NA DERBY!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując