Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 15.03.2015, 20:17
Ciężko po jednym meczu wyciągać jednoznaczne wnioski. Ja Wisłę Moskala pamiętam z tego, że dobrze operowała piłką, ale brakowało konkretów czyli bramek. Teraz mamy,uważam, odrobinę skuteczniejszych piłkarzy niż ci, których do dyspozycji miał KM poprzednim razem. Osobiście po tym meczu mam więcej pytań i więcej wątpliwości niż przed nim

Jeśli w kolejnych spotkaniach Wisła zaprezentuje podobny styl i podobnie ciekawą grę piłką będzie można to zaliczyć na konto Kazimierza.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.03.2015 o godz. 20:43.
..
Odpowiedz cytując