Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 15.03.2015, 20:03
Da sie jeszcze grac lepiej z tymi pilkarzami? da sie, nie ma Smudy to juz nawet Sarki dzisiaj zapierdzielał az miło tylko ta pechowa kontuzja oby nie wypadl na dłuzej. Nie nastawiałem sie nawet na remis dlatego ciesze sie z tego remisu chociaz zagralismy tak dobrze, ze troche niedosytu pozostanie. Najwazniejsze, ze w koncu dało sie ogladac Nasza gre. Licze na pełna koncentracje w sobote. CRAXA .....O DERBY BLISKO!!!! Do zobaczenia na R22, musimy poniesc pilkarzy do zwyciestwa
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.03.2015 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując