Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.03.2015, 20:00
To byli ci sami zawoodnicy w meczu z Zawiszą



DObra nie bede pisał teorii spiskowych

Szacunek za ten mecz,bylismy lepsi

sedzia widzi ręce jak widać jak mu pasuje,na PZPN nie ma rady


Szacunek jeszce raz ,Legia niech sie cieszy z remisu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując