Temat
:
[24 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 15 marca, niedziela godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
123
15.03.2015, 20:00
To byli ci sami zawoodnicy w meczu z Zawiszą
DObra nie bede pisał teorii spiskowych
Szacunek za ten mecz,bylismy lepsi
sedzia widzi ręce jak widać jak mu pasuje,na PZPN nie ma rady
Szacunek jeszce raz ,Legia niech sie cieszy z remisu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas