Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 15.03.2015, 19:56
Remis ale to Wisła jest zwycięzcą tego meczu. Pokazali dobra piłkę i dużo walki. Szacun dla całego zespołu ale trzeba wyróżnić moim zdaniem dwóch graczy:

Sarki - robił niesamowitą robotę, potrafił przytrzymać, rozegrać, przyspieszyć, nawet pod podwójnym a czasem potrójnym kryciem sobie radził. Miejmy nadzieję że nic poważnego mu się nie stało.

Jović - profesura. Szkoda tego samobója ale takie jest życie

No i 1906% poparcia dla Kazia Moskala
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując