Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 15.03.2015, 18:50
Ja pi...dole!
Jak nie piłka metr za linią dla Legii jest OK to ręką bramka strzelona uznana (nawet na łonecie to przyznali. To to szok!).
Nasi MEGA pozytywnie zaskakują!
Powód: Emocje na żywo ;-)
Ostatnio edytowane przez tomytom : 15.03.2015 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując