Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1037
15.03.2015, 16:01
PC nie wchodzi w grę, laptop będzie użytkowany głównie w ciężarówce. Z tego samego powodu myślałem też o 17` co by te filmy w miarę wygodnie oglądać. Podasz może przykładowe modele warte uwagi?
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW