Gwiaździsty napisał(a):

Ulgłeś hibernacji i teraz jesteś ledwo co po rozmrożeniu, że nie wiesz co się na świecie dzieje ?
|
No to kto zestrzelił? Bo jakbyś nie zauważył do tej pory nie ustalono.
kerim1906 napisał(a):

|
pewnie tak będzie , ale symptomy są , reżimowa publiczna wycofała się z planów kompromitującej debaty"młodych kandydatów" i ogłosiła dzisjaj że będzie propozycja debaty z ich strony przed pierwszą turą , a to daje do myślenia , przecież bulu kontroluje publiczną
|
Słusznie zauważono, że skoro dostanie zaproszenie i nie przyjdzie, to będzie "puste miejsce". A to zdecydowanie na jego niekorzyść.