Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9172
Stary 15.03.2015, 09:14
Proud napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja Wisły jest gorsza niż się większości wydaje...Nie miejcie Panie i Panowie złudzeń na najbliższe miesiące. Jest bardzo kiepsko.
UFA nie pomaga, nie wiadomo co z nimi zrobić, Smuda raczej sam nie zrezygnuje z kasy. A do tego długi są już kolosalne. Jankowski z Gaszyńskim starają się to wszystko ogarniać. Ale daleka droga do wyjścia na prostą.

Dlatego teraz jest czas na pokazanie wsparcia dla Klubu. Jeśli na derbach nie będzie ponad 25tys. ludzi, to znaczy, że my, kibice Wisły jesteśmy tacy jak sytuacja finansowa klubu...czyli beznadziejni.
Przecież wiadomo że jesteśmy beznadziejni.
Wystarczyło przyjść w te 16tyś. na dwa pierwsze mecze i już było by trochę lepiej.
Ale "wielcy kibice" mają to w dupie.
Teraz nagle sobie przypomną o Wiśle, bo są derby.
Mam nadzieje, że gniazdowy powie parę dosadnych słów, przed meczem i będzie tępił wszystkich lanserów i "groźnych chuliganów" obecnych tylko na derbach.
Zresztą na wszystkich sektorach to samo - chodzą Ci, którzy przyjdą prawie zawsze. Reszta ma klub i jego sytuację gdzieś.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując