Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5897
Stary 15.03.2015, 05:00
Chcialbym o cos zapytac. Mianowicie obilo mi sie o uszy, ze rocznik 2000 naszej Akademii ma wziac udzial w jakims turniejaszku we Francji w Maju. Ktos cos wie wiecej? Kiedy, gdzie, z kim?
Odpowiedz cytując