Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31493
Stary 14.03.2015, 23:36
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak oceniać 14-latka. może się przyjeb do Kaczyńskich, że grali w filmie za komuny budując piękny obraz komunizmu
Więcej 14 - latków w Polsce nie zapisało sie niż zapisało do tej komunistycznej organizacji w przeciwieństwie do Mikkego. Widać, że mu się tam spodobało bo potem został sojusznikiem PZPR-u przez 20 lat.

Zresztą najlepiej podsumowuje to ten cytat:

Cytat:
Choć Mikke w latach 1962-82 pławił się w dobrobycie jaki przysługiwał lizusom PZPR, to obecnie ma czelność kogokolwiek nazywać KOMUCHEM.

Cytat:
I co, ustalono już kto zestrzelił ten samolot?
Ulgłeś hibernacji i teraz jesteś ledwo co po rozmrożeniu, że nie wiesz co się na świecie dzieje ?
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 14.03.2015 o godz. 23:41.