Gwiaździsty napisał(a):

To sobie poszukaj, nie mam czasu sie tym zajmowac, tymbardziej że co kilka dni się kompromituje.
Ale już jego komunistycznej przeszłości nie negujecie ? Sojusznika PZPR i ZMS-owca
|
Dokładnie, postuluje za wysyłką pieniędzy polskich emerytów dla kombatantów rosyjskich

oj żydzie żydzie

Z Polski nie wyciągniecie już ani grosza, bo wasz socjalizm już się powoli rozpada. Na szczęście młodzież nie taka głupia jak 25-30 lat temu, bo się kształci i rozumie zasady gospodarki, a wy zostaniecie syjoniści pogonieni razem z waszą zydokomuną Michnikowo-urbanowsko-platformianą oraz ruską lewicą demokratyczną
Gwiaździsty napisał(a):

Mikke nie tylko należał do sojuszniczego dla komunistów SD ale też był w komunistycznym ZMS-ie . Jednym słowem typowo komunistyczna przeszłość. Nie dziwią więc jego zachowania i wypowiedzi prorosyjskie.
|
Zapomniałeś dodać jeszcze, że był w ambasadzie
Gwiaździsty napisał(a):

To sobie poszukaj, nie mam czasu sie tym zajmowac, tymbardziej że co kilka dni się kompromituje.
Ale już jego komunistycznej przeszłości nie negujecie ? Sojusznika PZPR i ZMS-owca
|
Niestety nie neguje, bo nie ma nawet tematu jego działalności komunistycznej, co zresztą udowodnił kolega IncognitoTSW powyżej

Natomiast twoją działalność syjonistyczną pokręcona z żydo-komunistyczną możemy oglądać cały czas czytając to forum co objawia się np. pochwałą socjalizmu, banderyzmu, pochwałą okupacji Polski i pochwałą okradania polskich emerytur

Każdy żyd zawsze pragnął, by doprowadzić Polskę do zrzeczenia się suwerenności, by móc przez to okradać Polaków z ich majątku, więc nie dziwią mnie twoje posty które cały czas bezpodstawnie uderzają w człowieka, który od głębokiej komuny mówi, że należy uwolnorynkowić gospodarkę, by Polak był silny niezależny i bogaty
