Gwiaździsty napisał(a):

To sobie poszukaj, nie mam czasu sie tym zajmowac, tymbardziej że co kilka dni się kompromituje.
Ale już jego komunistycznej przeszłości nie negujecie ? Sojusznika PZPR i ZMS-owca
|
W 1981 opublikował swoje postulaty na XII Kongres Stronnictwa Demokratycznego w broszurze pt. Mała niebieska książeczka. Wezwał członków SD do odrzucenia ideologii PZPR i wprowadzenia w Polsce zasad wolnego rynku. Nawoływał również do przyjęcia nowych wzorców ideowych i oparcia programu tej partii na twórczości ekonomisty Adama Krzyżanowskiego, dawnego członka SD. Podjęcie postulowanych przez niego działań miało doprowadzić – jego zdaniem – do przekształcenia SD w dużą partię konserwatywno-liberalną. Nowe władze SD nie podjęły żadnego z przedstawionych przez niego postulatów
W ZMS był od 14 do 16 roku życia.
Zwłaszcza ten ZMS to okropna rysa na życiorysie
PS Szukałem jakichś zdjęć Korwina na Kremlu ale coś mi słabo szło i znalazłem tylko Kaczyńskiego na Majdanie razem z banderowcami, to wolałem nie wrzucać.