|
Kerim - a od kiedy to pesel przyznają dopiero po ukończeniu szkoły? żart chyba od Bronka wyszedł
Nie oceniam jego przynależności do UW, choć PiS-owska ekipa wyśmiewa tutaj wszystkich, którzy twierdzą, że zagłosowanie za wolnościowymi postulatami ekipy, która powstała niejako z UW, było niedopuszczalne. Myślę, że w takim razie Duda zasługuje na potępienie w takim samym stopniu.
|