Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31478
Stary 14.03.2015, 21:43
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Wielkie mi halo. A Korwin-Mikke działał w okresie PRL w satelicie PZPR, czyli Stronnictwie Demokratycznym i co Ty na to?
Czyli nazwijmy rzeczy po imieniu, działał do spółki z komuchami. Stąd zapewne te pochlebne opinie o tow. Jaruzelskim
Hasło "Precz z komuną" dotyczy jak widać też Mikkego.