Smuga napisał(a):

|
Wielkie mi halo. A Korwin-Mikke działał w okresie PRL w satelicie PZPR, czyli Stronnictwie Demokratycznym i co Ty na to?
|
Czyli nazwijmy rzeczy po imieniu, działał do spółki z komuchami. Stąd zapewne te pochlebne opinie o tow. Jaruzelskim

Hasło "Precz z komuną" dotyczy jak widać też Mikkego.