IncognitoTSW napisał(a):

Jak na razie jedyny kandydat (nie wiem czy Komoruski i te jego zlożone podpisy to już oficjalnie?) lub jeden z dwóch.
Tymczasem lisweek uprzejmie donosi, że w 2002 roku Andrzej Duda udzielał się w Unii Wolności
|
Wielkie mi halo. A Korwin-Mikke działał w okresie PRL w satelicie PZPR, czyli Stronnictwie Demokratycznym i co Ty na to?