|
Sytuacja Wisły jest gorsza niż się większości wydaje...Nie miejcie Panie i Panowie złudzeń na najbliższe miesiące. Jest bardzo kiepsko.
UFA nie pomaga, nie wiadomo co z nimi zrobić, Smuda raczej sam nie zrezygnuje z kasy. A do tego długi są już kolosalne. Jankowski z Gaszyńskim starają się to wszystko ogarniać. Ale daleka droga do wyjścia na prostą.
Dlatego teraz jest czas na pokazanie wsparcia dla Klubu. Jeśli na derbach nie będzie ponad 25tys. ludzi, to znaczy, że my, kibice Wisły jesteśmy tacy jak sytuacja finansowa klubu...czyli beznadziejni.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|