Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
31475
14.03.2015, 21:25
palikot
napisał(a):
ale skąd ty możesz wiedzieć jak nie oglądałeś?
Ruski lub Ukraiński chociaż znasz?
he, he , jak nazywasz go żydem to wiedz że zna hebrajski , a Twój guru jak wynika z Twojej notki powyżej ni hu , hu z hebrajskim
, po co ruski czy ukraiński ? dla taniej propagandy i lansu
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 14.03.2015 o godz. 21:31.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906