Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11397
Stary 14.03.2015, 16:53
Lekko prostując kolegę wyżej to zostało na:
A:322
D: 439

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
trzeba spiąć tyłki i nawet komplet możliwy co będzie dużym sukcesem, bo obstawiałem max 25 tys

Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Raczej o to trudno będzie, bo na E bilety ida bardzo słabo.
Na 7 dni przed rozpoczęciem derbów wykupiono około 12 tys. Licząc + 1 t. gości wychodzi = 13
Czy wy obydwoje macie licencje wróżbity?
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.03.2015 o godz. 16:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując