Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11396
Stary 14.03.2015, 16:48
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
trzeba spiąć tyłki i nawet komplet możliwy co będzie dużym sukcesem, bo obstawiałem max 25 tys
Raczej o to trudno będzie, bo na E bilety ida bardzo słabo.
Na 7 dni przed rozpoczęciem derbów wykupiono około 12 tys. Licząc + 1 t. gości wychodzi = 13
Ostatnio edytowane przez Mati_ : 14.03.2015 o godz. 16:51.
Odpowiedz cytując