sevenheaven napisał(a):

|
trzeba spiąć tyłki i nawet komplet możliwy co będzie dużym sukcesem, bo obstawiałem max 25 tys
|
Raczej o to trudno będzie, bo na E bilety ida bardzo słabo.
Na 7 dni przed rozpoczęciem derbów wykupiono około 12 tys. Licząc + 1 t. gości wychodzi = 13