kerim1906 napisał(a):

Ty sę lepiej dowiedz co Antoni zrobił z tym prowokatorem jak zabrał go na scenę z rąk "oszalałych" pisowców , ,myślałem że pochwalisz Macierewicza za godne zachowanie a tu teksty w urbanoplatfusowym stylu " pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa" , radzę sprawdzić co z kolesiem ? , ciekawe że rozkrzyczana panna która filmowała i darła japę nie pokazała co było dalej z prowokatorem ? , czy czasem Antoni jak ma to w zwyczaju nie odpowiedział na zadane pytania z otwartością i szacunkiem dla pytającego ? jak myślisz co stało się pózniej ? czyżby obraz był niezgodny z postawioną tezą ?
|
Ciekawe czy potępił stanowczo zachowanie tych bezmózgich agresywnych i fanatycznych naiwniaków
Powinien przypomnieć tym idiotom o wartościach o jakie rzekomo walczy PIS...
Propagandówkę to każdy umie zrobić a platforma jest w tym najlepsza oczywiście
I znów skandal z udziałem JKM
To powinien być Prezydent Polski! Kapitalne wystąpienie nt. polityki zagranicznej!
Łzy na końcu mówią więcej niż 1000 słów
