Ty sę lepiej dowiedz co Antoni zrobił z tym prowokatorem jak zabrał go na scenę z rąk "oszalałych" pisowców

, ,myślałem że pochwalisz Macierewicza za godne zachowanie a tu teksty w urbanoplatfusowym stylu " pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa" , radzę sprawdzić co z kolesiem ? , ciekawe że rozkrzyczana panna która filmowała i darła japę nie pokazała co było dalej z prowokatorem ? , czy czasem Antoni jak ma to w zwyczaju nie odpowiedział na zadane pytania z otwartością i szacunkiem dla pytającego ? jak myślisz co stało się pózniej ? czyżby obraz był niezgodny z postawioną tezą ?