Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31462
Stary 14.03.2015, 14:40
palikot napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście żenada, hańba, kompromitacja, jak można w ogóle pytania zadać w wolnym państwie Przecież to niedorzeczne i to jeszcze Antkowi bogowi wiedzy i prawdy nieomylności a naddatek pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa a już kompletnie pomijając fakt, że nie wykonał uchwały lustracyjnej
Wy pisowcy wszyscy jesteście tak absurdalni, czy są normalni ludzie w waszych szeregach?
Dlatego was się trzeba bać, bo jak już na spotkaniach jest przyzwolenie do łamania wolności wypowiedzi i zadawania pytań, to co dopiero by było po 8 latach rządów rozpasania?
wolę nie wiedzieć...
Ty sę lepiej dowiedz co Antoni zrobił z tym prowokatorem jak zabrał go na scenę z rąk "oszalałych" pisowców , ,myślałem że pochwalisz Macierewicza za godne zachowanie a tu teksty w urbanoplatfusowym stylu " pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa" , radzę sprawdzić co z kolesiem ? , ciekawe że rozkrzyczana panna która filmowała i darła japę nie pokazała co było dalej z prowokatorem ? , czy czasem Antoni jak ma to w zwyczaju nie odpowiedział na zadane pytania z otwartością i szacunkiem dla pytającego ? jak myślisz co stało się pózniej ? czyżby obraz był niezgodny z postawioną tezą ?