Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22176
Stary 14.03.2015, 14:33
To musiał napisać Białoński no bo kto uważa Smude za "najlepszego" na rynku i "Legi" też jest w jego stylu. Co do Stilicia niech idzie w pi... byle gdzie.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 14.03.2015 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując