Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31461
Stary 14.03.2015, 14:24
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
he, he , prowokator pewnie z knp zatroskany o Polski rząd mówi do Macierewicza dlaczego nie usiądzie z adwersarzami do stołu , tym zdaniem skompromitował się całkowicie , i na koniec ten złowrogi Antoni zabiera go do siebie na scenę , zamordyzm w pełnej krasie , reakcja ludzi ? , może zbyt agresywna ale zważ że oni też mają dość reżimowej propagandy na co dzień , chcą spokojnie posłuchać co ma do powiedzenia Macierewicz a tu taki zonk , co do Dudy już nie wysilaj się , każdy to widział i komentarz jest zbyteczny , na koniec , zestawianie tego z zamordyzmem urbanoplatfusowym i bulowym jest dziecinne i żałosne,nie odpowiadaj , tak tylko skomentowałem te wklejki
Oczywiście żenada, hańba, kompromitacja, jak można w ogóle pytania zadać w wolnym państwie Przecież to niedorzeczne i to jeszcze Antkowi bogowi wiedzy i prawdy nieomylności a naddatek pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa a już kompletnie pomijając fakt, że nie wykonał uchwały lustracyjnej
Wy pisowcy wszyscy jesteście tak absurdalni, czy są normalni ludzie w waszych szeregach?
Dlatego was się trzeba bać, bo jak już na spotkaniach jest przyzwolenie do łamania wolności wypowiedzi i zadawania pytań, to co dopiero by było po 8 latach rządów rozpasania?
wolę nie wiedzieć...
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.03.2015 o godz. 14:28.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰