kerim1906 napisał(a):

he, he , prowokator pewnie z knp zatroskany o Polski rząd mówi do Macierewicza dlaczego nie usiądzie z adwersarzami do stołu , tym zdaniem skompromitował się całkowicie , i na koniec ten złowrogi Antoni zabiera go do siebie na scenę , zamordyzm w pełnej krasie , reakcja ludzi ? , może zbyt agresywna ale zważ że oni też mają dość reżimowej propagandy na co dzień , chcą spokojnie posłuchać co ma do powiedzenia Macierewicz a tu taki zonk , co do Dudy już nie wysilaj się , każdy to widział i komentarz jest zbyteczny , na koniec , zestawianie tego z zamordyzmem urbanoplatfusowym i bulowym jest dziecinne i żałosne,nie odpowiadaj , tak tylko skomentowałem te wklejki
|
Oczywiście żenada, hańba, kompromitacja, jak można w ogóle pytania zadać w wolnym państwie

Przecież to niedorzeczne i to jeszcze Antkowi bogowi wiedzy i prawdy nieomylności a naddatek pierwszemu polskiemu wizjonerowi, który ma niezbite dowody na zamach smoleński wyciągnięte jak as z rękawa

a już kompletnie pomijając fakt, że nie wykonał uchwały lustracyjnej

Wy pisowcy wszyscy jesteście tak absurdalni, czy są normalni ludzie w waszych szeregach?

Dlatego was się trzeba bać, bo jak już na spotkaniach jest przyzwolenie do łamania wolności wypowiedzi i zadawania pytań, to co dopiero by było po 8 latach rządów rozpasania?

wolę nie wiedzieć...