Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9169
Stary 14.03.2015, 13:41
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Z problem UFA trzeba się wrocic do początku...
To jest firma która ma wszystko w dupie,trzepie kase a umowy z nimi się nie da rozwiazac,wieec tyle ich interesuje co nic...
Ale ludzie muszą też jedno zrozumieć - UFA w Wiśle nie zajmuje się na dobrą sprawą marketingiem. Oni zajmują się sponsoringiem i sprzedażą, natomiast w klubie jest tylko jedna osoba odpowiedzialna za promocję i jest zatrudniona ta osoba przez Wisłę, nie UFA.

W kwestii promocyjnej pewnie się coś ruszy za jakiś czas, jeśli chce się coś budować i robić z głową, to jednak lepiej to dobrze przygotować.
Odpowiedz cytując