63.5 Kg napisał(a):

Z problem UFA trzeba się wrocic do początku...
To jest firma która ma wszystko w dupie,trzepie kase a umowy z nimi się nie da rozwiazac,wieec tyle ich interesuje co nic...
|
Ale ludzie muszą też jedno zrozumieć - UFA w Wiśle nie zajmuje się na dobrą sprawą marketingiem. Oni zajmują się sponsoringiem i sprzedażą, natomiast w klubie jest tylko jedna osoba odpowiedzialna za promocję i jest zatrudniona ta osoba przez Wisłę, nie UFA.
W kwestii promocyjnej pewnie się coś ruszy za jakiś czas, jeśli chce się coś budować i robić z głową, to jednak lepiej to dobrze przygotować.