Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 14.03.2015, 11:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To co napisałeś ma sens. To co dzieje się w klubie od kilkunastu lat - nie. Zaryzykowałbym, że im biedniej, tym głupiej, ale bardzo możliwe, że wcześniej duże pieniądze przykrywały głupotę kierownictwa klubu.

Ty piszesz, że głupotą byłoby zwalniać Moskala po zakończeniu sezonu, ale czy ktokolwiek byłby zdziwiony, gdyby zwolnili go po przegraniu z Legią i Cracovią? Ja na pewno nie.
Zwolnienie Moskala po dwóch następnych meczach (zakładając dwie wtopy) oznaczałoby, że we władzach klubu zasiadają totalni dyletanci (siema Olgierd ).