wolfy napisał(a):

To co napisałeś ma sens. To co dzieje się w klubie od kilkunastu lat - nie. Zaryzykowałbym, że im biedniej, tym głupiej, ale bardzo możliwe, że wcześniej duże pieniądze przykrywały głupotę kierownictwa klubu.
Ty piszesz, że głupotą byłoby zwalniać Moskala po zakończeniu sezonu, ale czy ktokolwiek byłby zdziwiony, gdyby zwolnili go po przegraniu z Legią i Cracovią? Ja na pewno nie.
|
Zwolnienie Moskala po dwóch następnych meczach (zakładając dwie wtopy) oznaczałoby, że we władzach klubu zasiadają totalni dyletanci (siema Olgierd

).