Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31453
Stary 14.03.2015, 04:03
takie jakieś ciekawe spostrzeżenie tego szejka dotyczące Ukrainy całkiem sensowne
https://www.youtube.com/watch?v=sGAjOzjgaDQ]

to dlatego nasze forumowe żydy mają ruską fobie Koniec z dyktatem Izraela!
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.03.2015 o godz. 04:06.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰