Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10267
Stary 14.03.2015, 01:22
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Uryga to akurat gral tylko jak Stjepanovic albo Dudka mieli kontuzje badz pauze za kartki. Chrapkiem to chyba Kulawik zaczal grac a nie Dyzma. O reszcie mlodych nie ma sensu mowic bo kazdy widzial jak bylo.
Nie o to chodzi. To tylko przykład, że młodzi zawodnicy grali, ale nie dlatego, że byli młodzi, tylko dlatego, że mieli odpowiednie umiejętności. A także, że rozwinęli się pod jego okiem. Resztę dopowiedz sobie sam.
Odpowiedz cytując