wiesniak842 napisał(a):

|
Uryga to akurat gral tylko jak Stjepanovic albo Dudka mieli kontuzje badz pauze za kartki. Chrapkiem to chyba Kulawik zaczal grac a nie Dyzma. O reszcie mlodych nie ma sensu mowic bo kazdy widzial jak bylo.
|
Nie o to chodzi. To tylko przykład, że młodzi zawodnicy grali, ale nie dlatego, że byli młodzi, tylko dlatego, że mieli odpowiednie umiejętności. A także, że rozwinęli się pod jego okiem. Resztę dopowiedz sobie sam.