Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10266
Stary 14.03.2015, 00:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej Chrapka i Urygę.
Uryga to akurat gral tylko jak Stjepanovic albo Dudka mieli kontuzje badz pauze za kartki. Chrapkiem to chyba Kulawik zaczal grac a nie Dyzma. O reszcie mlodych nie ma sensu mowic bo kazdy widzial jak bylo.
Odpowiedz cytując