wolfy napisał(a):

|
Najbardziej Chrapka i Urygę.
|
Uryga to akurat gral tylko jak Stjepanovic albo Dudka mieli kontuzje badz pauze za kartki. Chrapkiem to chyba Kulawik zaczal grac a nie Dyzma. O reszcie mlodych nie ma sensu mowic bo kazdy widzial jak bylo.