Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 14.03.2015, 00:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To co napisałeś ma sens. To co dzieje się w klubie od kilkunastu lat - nie. Zaryzykowałbym, że im biedniej, tym głupiej, ale bardzo możliwe, że wcześniej duże pieniądze przykrywały głupotę kierownictwa klubu.

Ty piszesz, że głupotą byłoby zwalniać Moskala po zakończeniu sezonu, ale czy ktokolwiek byłby zdziwiony, gdyby zwolnili go po przegraniu z Legią i Cracovią? Ja na pewno nie.

A ja na pewno tak. Aż tacy bogaci na pewno nie jesteśmy.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski