Cytat:
|
skąd wiedza że PIS nie gwarantuje zmiany ? na jakiej podstawie tak twierdzisz ? na co chcą czekać zwolennicy RN czy KNP jak będzie rządził bulu i urbanoplatfusy kolejne lata . kiedy PIS rządził w komfortowych warunkach przynajmniej jedną kadencję ? Premier Olszewski kilkanaście miesięcy , Kaczyński z garbem leppera i konia 15 miesięcy , o co wam chodzi , na złość mamie odmrozicie uszy ? , nie popieracie urbanoplatfuów ? , ok , ale jechanie po Pisie tylko utrwala obecną władzę , tego chcecie ?
|
Na takiej, że obserwują co się dzieje od tylu lat i widzą, że jest chujnia a jedyne co proponuje w zamian PiS to? To jakies kosmetyczne zmiany i socjalistyczne obietnice co jakiś czas, na takiej podstawie, że widzą iż PiS mówi jedno a robi drugie, że wchodzi w dupę UE i Żydom, że się miesza w jakieś banderowskie wojny i krzyczy na Ukrainie "sława Ukrainie", że nie robi nic ku zmianom tylko krzyczy, że mówi to co nie trzeba a przemilcza to co trzeba.
To jest moja opinia i jak się domyślam wielu osób, które krytykują PiS. Każdy ma prawo do własnej opinii i nie musisz się z nią zgadzać.
Nikt tu nie chce utrwalania obecnej władzy ale tak samo nikt się nie łudzi, że coś się zmieni jak ta systemowa opozycja zamieni się miejscami z PO, i nikt nie zamierza siedzieć cicho ani oszczędzać PiSu za to, że trwoni potencjał prawicowy i opozycyjny. Naród się w....ia i chce zmiany radykalnej a nie tych samych mord POLITYKÓW. Polityków czyli takich rasowych mataczy, którzy odpłynęli z tego polskiego świata 20 la temu i siedzą przy korycie pławiąc się w luksusach i zapominając o zwykłych Polakach.