|
skąd wiedza że PIS nie gwarantuje zmiany ? na jakiej podstawie tak twierdzisz ? na co chcą czekać zwolennicy RN czy KNP jak będzie rządził bulu i urbanoplatfusy kolejne lata . kiedy PIS rządził w komfortowych warunkach przynajmniej jedną kadencję ? Premier Olszewski kilkanaście miesięcy , Kaczyński z garbem leppera i konia 15 miesięcy , o co wam chodzi , na złość mamie odmrozicie uszy ? , nie popieracie urbanoplatfuów ? , ok , ale jechanie po Pisie tylko utrwala obecną władzę , tego chcecie ?
|