Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
10261
13.03.2015, 21:01
PiVoSH92
napisał(a):
Ale to chyba nie były, a wypożyczony piłkarz, jo? Co nie zmienia faktu, że podobno zagrał dziś świetny mecz.
Najwyższy czas znaleźć następcę Pawła. Zresztą od lata mogą grać obaj jak latem 2005 przez chwilę Franek z Pawłem.
arti